Coś specjalnie dla Ciebie

Paintball

Paintball jest rozgrywką zespołową, która pozwala na prowadzenie pozornej walki. Gracze podzieleni na grupy mają za zadanie wyeliminować przeciwnika, za pomocą markerów imitujących prawdziwą broń. Amunicją są żelatynowe kulki wypełnione farbą, które po trafieniu pozostawiają kolorowy ślad.

Paintball to nie tylko świetna zabawa, która dostarcza mnóstwo wrażeń i sporej dawki pozytywnej adrenaliny. Scenariusze gry oraz strategia graczy pozwalają na rozwinięcie i sprawdzenie swych umiejętności taktycznych. Zabawa integruje ludzi a także pozwala na rozładowanie stresu. Rozgrywki są idealną alternatywą na aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie bliskich lub znajomych.

Nie masz wystarczająco dużej grupy aby zabawić się paintball…? Nic nie szkodzi- możesz dołączyć do grup, które będę akurat bawiły się na naszym terenie”.

ArrowTag

Idealnie połączenie paintballu i łucznictwa, świetna zabawa gwarantowana!

Celem gry jest uzyskanie jak największej ilości punktów poprzez eliminację przeciwników poprzez trafienie oraz wybicie 5 płyt ze specjalnych stojaków umieszczonych po stronie drużyny przeciwnej. Wygrywa ta drużyna która jako pierwsza tego dokona.

  • Zespół składa się z/do 10 graczy.
  • Eliminacja zawodnika następuje poprzez poprawne trafienie go strzałą.
  • Standardowy czas trwania rundy to 10 minut.
  • Trafienie nie jest punktowane gdy nastąpi rykoszetem, tz odbije się od ziemi, drzewa lub przeszkody i trafi przeciwnika.
  • Złapanie strzały podczas lotu umożliwia zawodnikowi wybranie jednego zawodnika który wcześniej został wyeliminowany i przywrócenie go do gry”.

Lokalne Atrakcje

RzepniGaj to miejsce zarówno dla aktywnych jak i spragnionych ciszy na łonie natury.