Mały Gaj


key features:

7 votes, average: 3,57 out of 57 votes, average: 3,57 out of 57 votes, average: 3,57 out of 57 votes, average: 3,57 out of 57 votes, average: 3,57 out of 5 (7 głosów, average: 3,57 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

od

180.00zł /noc

Mały Gaj jest domkiem całorocznym. Wykonany jest w całości z drewna jodłowego. Styl wykończenia wnętrza to połączenie drewna z nutą nowoczesności.PARTER

Duży salon z kominkiem na drewno, sprzętem RTV, dużym wygodnym narożnikiem z funkcją spania oraz stolikiem. Salon daje możliwość bezpośredniego wyjścia na przestronny taras. W pełni wyposażona nowoczesna kuchnia (kuchenka elektryczna, lodówko-zamrażarka, zmywarka, czajnik elektryczny, mikrofalówka) wraz ze stołem jadalnym, łazienka z kabiną prysznicową oraz elegancką zabudową, sypialnia z łóżkiem 2-osobowym oraz zabudowaną szafą

  • Duży salon z kominkiem na drewno oraz sprzętem RTV
  • W pełni wyposażona nowoczesna kuchnia
  • Sypialnia z łóżkiem 2-osobowym oraz zabudowaną szafą
  • Łazienka z kabiną prysznicową oraz elegancką zabudową
  • Duży i przestronny taras z pięknym widokiem

  • 1x sypialnia 5 osobowa SINGLE
  • 1x sypialnia 2 osobowa SINGLE
  • 1x sypialnia z łóżkiem 2 osobowym
  • 1x duży balkon z przepięknym widokiem

PIĘTRO

Na pierwsze piętro prowadzą dębowe schody, gdzie znajdują się trzy sypialnie:
Pierwsza przestronna sypialnia mieszcząca 5 osób (łóżka pojedyncze) z wyjściem na duży balkon z przepięknym widokiem na górzyste tereny. W drugim pokoju znajdują się dwa łóżka. Trzecia, najmniejsza sypialnia zawiera łóżko 2-osobowe


WYŻYWIENIE

Jeżeli przyjdzie wam ochota na skosztowanie tradycyjnej podkarpackiej kuchni to naszym gościom oferujemy domowe potrawy przyrządzone z produktów zebranych z naszych własnych upraw. Pieczemy również pieczywo na naturalnym zakwasie, które wcześniej możecie u nas zamówić.

REGULAMIN POBYTU

1. Zameldowanie oraz opłata za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu.

2. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu lub jego skrócenia opłaty nie podlegają zwrotowi.

3. Doba hotelowa trwa u nas od godziny 15.00 do godziny 12.00 dnia następnego.

4. Na terenie ośrodka cisza nocna trwa od godziny 22.00 do 6.00.

5. Osoby odwiedzające Gości mogą przebywać na terenie do godziny 22.00.

6. Parkowanie pojazdów jest możliwe tylko w miejscu do tego przeznaczonym, na bezpłatnym, niestrzeżonym parkingu. W związku z tym właściciel domków nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo pozostawionych samochodów oraz mienia i szkody wyrządzone przez osoby trzecie.

7. Wczasowicze ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za przekazane mienie oraz za szkody wyrządzone na terenie ośrodka. Goście zobowiązani są rozliczyć się z wyposażenia domu i ponoszą odpowiedzialność finansową za zniszczone rzeczy. Cennik i wykaz dostępny u właściciela domków.

8. Wykupiony pobyt w domkach nie stanowi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków przebywających w nim osób oraz kradzieży i zniszczenia mienia należącego do wczasowiczów, właściciel domków nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub zniszczenie mienia własnego wczasowiczów.

9. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w domku obowiązuje zakaz używania jakichkolwiek urządzeń zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących wyposażenia domu. Zabrania się także palenia papierosów, cygar, fajek i innych wyrobów tytoniowych.

10. Grillowanie odbywa się w wyznaczonym do tego miejscu. Zabrania się grillowania na tarasach.Życzymy Udanego Pobytu!